Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Kategoriler
Markalar
Detaylı AramaTWİ 1.55 Kw Şebeke Rüzğar Gülü
TWİ 1.55 Kw Şebeke Rüzğar Gülü
Fiyat: 12,900.00 TL
Stok: Yok
Marka:


3421 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

TWİ 15A Akü kullanmadan konutlar ve küçük işyerleri için enerji anlayışını değiştirecek bir yeni nesil Konutsal Güç Uygulamaları devrimidir. Türbin şebeke ile enjekte halde çalışarak depolama gereksinimi olmadan size elektrik enerjisi faturalarınızda büyük düşüşler sağlayacaktır.

Türbin, şebekeden gelen sinyali görür görmez yeterli rüzgâr şiddeti bulunuyorsa güç üretmeye başlayacaktır. Bu durumda kullanıcının şebekeden gelen elektrik enerjisi için herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmayacaktır. Rüzgâr şiddetinin düşük olduğu zamanlarda veya tüketimin üretimden fazla olduğu zamanlarda ise türbin şebeke ile ortaklaşa enerji üretecek ve tüketimin bir bölümü türbinden karşılanırken bir bölümü de şebekeden çekilecektir.

Rüzgar Türbini seçimi ve uygulamaları uzmanlık ister, bize göre her Türbin Rüzgar Türbini değildir. Düşük Rüzgar hızlarında üreten ve sonuç olarak fırtınalara karşı gelip bozulmadan ve kanatları kırılmadan üretmeye devam eden Türbin gerçek Rüzgar Türbinidir. Dediğimiz şartlara dayanamayan türbinlere ‘OYUNCAK’ türbin denilebilir. Bu Rüzgar Türbinine 5 Yıl Garanti veriyoruz 3 yıllık AR-GE sonuçlarımıza dayanarak Türkiye’nin ortalama rüzgar hızını aldığımızda en uygun bulunan Rüzgar Türbinini sizlere sunmaktayız.

 

 

Model

TWİ  15A/ 1,55Kw

Rotor Çapı

320 cm

Aylık ortalama kWh

6.0 m/sn de 290 kWh elektrik üretimi

Kanat sayısı

5 karbon fiber kompozit

Üretime Başlama

2.4 m/sn

Rüzgara Dayanım Gücü

50 m/sn

Voltaj

Şebeke Voltajı 220VAC

Güç

10,0 m/sn de 1,55Kw

Kontrol Kartı

var

Koruma Sistemi

Şebeke Elektriği kesildiğinde Enerji Rezistansa verilir

Gövde

Alüminyum döküm gövdeli, sadece iki hareket eden parça, tam bakımsız

Ağırlık

67 kg

Garanti

5 YılEtiketler: TWİ 1.55 Kw Şebeke Rüzğar Gülü